+370 41 523139, +370 602 91715

Apie programą nuotraukoms

FOTOKOPIJA — programa, leidžianti Jums neišeinant iš namų užsakyti nuotraukas „Fujifilm“ atstovybėje Šiauliuose ir gauti į namus arba apsilankius laboratorijoje.

Mūsų programa ne tik sutaupys jūsų laiką, bet ir suteiks papildomas galimybes. Jūs galite pasirinkti nuotraukų spausdinimo formatus, popieriaus paviršių. Galite nuotrauką kadruoti, o svarbiausia peržiūrėti suformuotą užsakymą ir valdyti užsakymo kainą. Daugiau jokio nereikalingo vaikščiojimo į fotolaboratorijas. Programa pati suformuos elektroninį užsakymą ir išsiųs jį į laboratoriją.

Programos parsisiuntimas

Tam, kad užsisakyti nuotraukas internetu, turite pateikti mums užsakymą Fotokopija programos pagalba.

Reikalavimai kompiuteriui:

  • Windows 98/2000/XP/7/8/10 operacinė sistema;
  • 1GHz dažnio procesorius;
  • 1MB diskinės talpos programos byloms;
  • 128MB operatyvios atminties minimaliai.

Programos išvaizda po pirmojo starto:

Programos įdiegimas

Kai programa yra atsiųsta į jūsų kompiuterį, ją reikia įdiegti.

1. Tam, kad įdiegti, startuokite bylą fotokopija.exe. Jeigu atsiras pranešimas, prašantis patvirtinti diegimą, pasirinkite „Run“.

2. Pasirinkite katalogą, kur norėtumėte įdiegti programos bylas. Rekomenduojama pasirinkti kelią pagal nutylėjimą:

3. Kai programa bus įdiegta pasirinkite automatinį Fotokopijos startą. Programa įdiegta.

Užsakymo formavimas

1. Prieš naujo užsakymo formavimą rekomenduojame pasirinkti programos viršuje „Nustatymus“, nustatyti nuotraukų kadravimo būdą, pasirinkti kalbą, nuotraukų ir laiko formatą.

2. Taip pat susipažinkite su esamomis nuotraukų spausdinimo kainomis. Kainos yra automatiškai atnaujinamos internetu, todėl visada matysite aktualias kainas.

3. Dabar spauskite „Naujas užsakymas“ ir pasirinkite nuotraukas, kurias norėsite spausdinti. Klaviatūroje laikykite klavišą „Ctrl“ kad pažymėti daugiau nei vieną nuotrauką pasirinktinai arba klavišą „Shift“, kad pasirinkti kelias nuotraukas iš karto.

4. Spauskite „Open“ arba „Atidaryti“. Bus suformuotas naujas užsakymas. Dabar jums reikia apdoroti nuotraukas.

Nuotraukų apdorojimas

Kai yra suformuotas naujas užsakymas, matysite tokį langą:

Čia galite kadruoti kiekvieną nuotrauką, pasirinkti kitokį formatą, pritaikyti efektą, pavyzdžiui „Sepia“, „Juodai-balta“ ir kt. Peržiūrėkite kiekivieną nuotrauką, kadruokite kaip jums patinka ir kai šis veiksmas bus atliktas, spauskite mygtuką „Toliau“. Matysite ataskaitą ir nuotraukos bus paruoštos siuntimui į laboratoriją.

Užsakymo siuntimas

Kai užsakymas yra paruoštas ir jūs paspaudėte mygtuką „Toliau“, nuotraukos yra paruošiamos siuntimui (iš tikrųjų vykdomas nuotraukų optimizavimas tam, kad būtų greičiau nusiųstas jūsų užsakymas). Užpildykite Kliento formą, nurodykite savo kontaktus spauskite mygtuką „Išsiųsti“.

Palaukite kol programa nusiųs jūsų užsakymą ir praneš apie pabaigą. Uždarykite programą ir laukite elektroninės žinutės arba skambučio iš UAB „Fotokopija“.

Nuotraukų pristatymas

Pagamintas nuotraukas galite atsiimti mūsų parduotuvėse Šiauliuose arba gauti paštu. Būtinai nurodykite atsiėmimo būdą Kliento formoje. Jeigu turite klausimų, skambinkite mums arba rašykite el. paštu.

 

Salonas Tilžės g.

Tilžės g. 170, LT-76296 Šiauliai
Tel./faks. +370 41 523139
El. p. info@fotokopija.lt
Darbo laikas:
I-V 9:00 – 19:00
VI 10:00 – 15:00
VII nedirbame

 

Salonas PC „Akropolis“

PC „Akropolis“ adresas: Aido g. 8, LT-78322 Šiauliai
Vidinis salono adresas „Akropolyje“: Vairo alėja I – 77
Tel. +370 602 91715
El. p. fotokopijaakropolis@gmail.com
Darbo laikas:
I-VII 10:00 – 21:00